587
Μόνο 2 λεπτά
![](https://www.ilovestyle.com/sites/default/files/styles/730x400/public/1_diaskepsi_antikarkinikoy.jpg?itok=_irsTtFG)
![](https://praktores.com/wp-content/uploads/2020/02/3-300x184.jpg)
![](https://praktores.com/wp-content/uploads/2020/02/1-17-300x184.jpg)
![](https://praktores.com/wp-content/uploads/2020/02/6-300x184.jpg)
Τα λειτουργικά έξοδα δύο δωματίων στο Κέντρο Ανακουφιστικής Φροντίδας “Αροδαφνούσα” καλύπτει πάλι η εταιρεία ΟΠΑΠ Κύπρου, η οποία, όπως κάθε χρόνο, αρχίζει την κοινωνική δράση της για το 2020 προτάσσοντας τον τομέα της υγείας. Η νέα προσφορά της ΟΠΑΠ Κύπρου προς τον Αντικαρκινικό Σύνδεσμο Κύπρου, όπως ανακοινώθηκε σε διάσκεψη Τύπου, εντάσσεται στο “Πρόγραμμα Υιοθέτησης Δωματίων στην Αροδαφνούσα” και στο οποίο η ΟΠΑΠ συμμετέχει από το 2017.
![](https://www.ilovestyle.com/sites/default/files/styles/730x400/public/1_diaskepsi_antikarkinikoy.jpg?itok=_irsTtFG)
![](https://praktores.com/wp-content/uploads/2020/02/3-300x184.jpg)
![](https://praktores.com/wp-content/uploads/2020/02/1-17-300x184.jpg)
![](https://praktores.com/wp-content/uploads/2020/02/6-300x184.jpg)
![](https://praktores.com/wp-content/uploads/2020/02/2-171x300.jpg)
![](https://praktores.com/wp-content/uploads/2020/02/4-171x300.jpg)